Львівська Кава
  • Львівська Кава
  • Львівська Кава

Кемікс на 6 чашок

1 800,00 ₴
без ПДВ

Приготування кавового напою в кемiксi дозволяє розкритися кислотним сортам кави.

  • Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо! Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо!
  • Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію! Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію!
  • Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів! Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів!

Для приготування напою використовується вода температурою від 88 до 94 ° C. Спеціальний паперовий фільтр встановлюється в попередньо нагріту колбу і змочується таким чином, щоб повністю прилип до колби. Після чого захолола вода зливається з колби, в фільтр засипається 30 грамів кави середнього помолу і заливається вода. Вода в свою чергу також заливається в кілька етапів: спершу проводиться попереднє змочування мелених кавових зерен, потім тонким струменем повільно заливається решті обсяг води і забирається паперовий фільтр. Процедура приготування кави займає близько 4 хвилин.

Приготування кавового напою в кемексе дозволяє розкритися кислотним сортів кави. При цьому підкреслюється солодкість і згладжується зайва гіркота напою. Для досягнення кращої екстракції напою і прояви всіх відтінків його аромату необхідно використовувати великий помел зерен