Львівська Кава Ефіопія зіп пак
  • Львівська Кава Ефіопія зіп пак
  • Львівська Кава Ефіопія зіп пак
  • Львівська Кава Ефіопія зіп пак
  • Львівська Кава Ефіопія зіп пак

Арабіка Ефіопія 65g зіп пак

33,30 ₴
без ПДВ

з невеликою кислинкою, насиченим запашним ароматом і винним смаком

Помел

Гуртові знижки

Кількість Ціна Ви заощаджуєте
2 32,30 ₴ до 2,00 ₴
3 31,97 ₴ до 4,00 ₴
10 29,97 ₴ до 33,30 ₴
20 28,97 ₴ до 86,58 ₴
24 26,31 ₴ до 167,83 ₴
  • Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо! Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо!
  • Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію! Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію!
  • Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів! Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів!

В Ефіопії існує кілька областей вирощування кави, основними з яких є Іргачеффе, Сидамо, Харрар, Лекемпті, Ліму і Джима. Кожна з них виробляє унікальну за своєю суттю каву, і ми мріємо про той день, коли ми зможемо представити всю ефіопську лінійку в нашому асортименті. Загальним для всіх ефіопських сортів є складність і багатство смаку. Ця добре відома кава вирощується в околицях Джима, найбільшого міста південного заходу, столиці Кафи. Арабіка цього знаменитого району Джима характеризується прекрасним смаком, з невеликою кислинкою, насиченим запашним ароматом і винним смаком. Ароматні зерна сорту Джима додають напою неповторний, збудливий букет. Кава цього сорту має сильний приємним ароматом, при заварюванні утворює високонасиченої настої з винним присмаком і ароматом.

Характеристики

Вага
65g
Географія
Ефіопія і Ємен
Вид кави
Арабіка

Можливо вам також сподобається

7 інших товарів в цій категорії: