Від поставок кавових зерен до філіжанки з приготованою кавою.

Львівська Кава® вже давно на ринку роздрібної та гуртової торгівлі кави

Компанія Львівська Кава® в своїй продукції використовує тільки якісні відібрані преміум зерна, сертифіковані згідно міжнародних стандартів якості відповідними країнами, більше того ми не використовуємо зерна які не підпадають під наші власні правила відбору та оцінки якісної сировини навіть якщо вони мають міжнародний сертифікат. Ці правила вже встигли стати стандартом якості виробництва кави в Україні про які говорять навіть в столиці кави - Італії.

Історія нашої компанії бере свій початок в 2012 роках коли ми помітили невідворотність майбутних перетворень в країні. Саме в цих роках в нас з'явилося розуміння: - "Україна має потребу в сильних національних компаніях, інвестиціях та продуктах, які зможуть зробити Україну більш стабільною та конкурентно сильною". Як відомо російська агресія, події на Майдані, зміна влади не змусили себе довго чекати, ми до цього були більш-менш готові, отже вибраний напрямок був вірним. Після чого була ціла низка подій, такі як: нестабільна національна валюта, закриття банків, націоналізація, як всім до цього здавалося, "ліквідних" підприємств. Завдяки цим подіям ми пройшли експрес школу виживання, це нам дуже допомогло  триматися вибраного курсу, правильно реалізовувати інвестиції та впроваджувати інноваці, які тепер стали засадами політики Компанії. В 2016 році була заснована Компанія "Львівська Кава"®  як Товариство з обмеженою відповідальністю (скорочено «ТОВ Львівська Кава»®, « Lviv Coffee LLC»).

Обсмажування кави - один з найважливіших етапів на шляху перетворення зелених зерен в разюче дивовижний напій. В процесі обсмажування відбуваються складні хімічні процеси, які в повному масштабі розкривають чудові смакові якості кавового зерна. Краща кава потребує кращого обсмаження Ми продаємо тільки свіжообсмажену каву. Саме тому ми створили власне обсмажувальне виробництво, ретельно стежимо за технологічним процесом обсмажування і ніколи не робимо обсмаження завчасно. Захист якості товарів, що випускаються, сервісу та гарного настрою Покупців є головним кредом компанії. Реалізувати його ми змогли завдяки виходу в простір інтернет та прямого спілкуванню  з Вами! Після кінцевого затвердження замовлення ми починаємо обробку зерен і завершуємо її за день до відправки замовнику. Купуючи каву Львівська Кава®, Ви можете бути абсолютно впевнені в її свіжості та прекрасному смаку. Завдяки Вам ми постійно вдосконалюємо наші стандарти та правила пакування, обробки замовлень і сервісу.

Львівська Кава® - характерна якість кави в Україні та за її межами.

 

Дякуємо, що Ви з нами!

Керівники проекту

Robert Brenton and Brian Brenton