Львівська Кава
  • Львівська Кава

Робуста Індія Черрі А.А.

79,90 ₴
без ПДВ

Смак без зайвої кислотності з нотками фундука та какао, ароматний та збалансований

Помел
Вага

Гуртові знижки

Кількість Ціна Ви заощаджуєте
2 77,50 ₴ до 4,79 ₴
3 75,11 ₴ до 14,38 ₴
4 71,91 ₴ до 31,96 ₴
10 69,51 ₴ до 103,87 ₴
24 63,12 ₴ до 402,70 ₴
  • Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо! Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо!
  • Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію! Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію!
  • Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів! Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів!

Для тих, хто знає, що це таке, чи бажає дізнатись. Спочатку на кавових плантаціях Індії вирощували виключно Арабіку, але, як відомо, ці кавові дерева дуже нестійкі до різноманітних шкідників і хвороб. І ось, після того, як іржа, яка вразила кавові дерева, справила до величезних збитків, багато кавових господарств звернули свою увагу на Робусту.

Цей сорт кави не має таких тонких та вишуканих смакових характеристик як Арабіка, для нього характерні підвищена міцність, грубуватий смак але досить яскравий аромат, при цьому він не вибагливий до умов вирощування і стійкий до шкідників та хвороб. Крім того, Індія Черрі популярний в еспресо-сумішах, так як прикрашає готовий напій приголомшливою пінкою і легким горіховим присмаком. Робусту в Індії вирощують, як і Арабіку на схилах гір.

Грунт на таких плантаціях, розташованих на висоті від 500 до 1000 метрів над рівнем моря, багата органічними мінералами, з відмінним дренажем та має трохи підвищену кислотність. Сприятливі природні умови, а також те, що на плантаціях кавові дерева ростуть в близькому сусідстві з іншими культурами, надають кавовим зернам особливий аромат і збагачують їх смак. Тому, кава Робуста Індія Черрі користується популярністю у всьому світі.

Характеристики

Вага
240g

Можливо вам також сподобається

13 інших товарів в цій категорії: