Львівська Кава
  • Львівська Кава

Робуста Уганда Scr 18

81,50 ₴
без ПДВ

Міцний, гіркий смак. Суха традиційна обробка

Помел
Вага

Гуртові знижки

Кількість Ціна Ви заощаджуєте
2 79,06 ₴ до 4,89 ₴
3 76,61 ₴ до 14,67 ₴
4 73,35 ₴ до 32,60 ₴
10 70,91 ₴ до 105,95 ₴
24 64,39 ₴ до 410,76 ₴
  • Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо! Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо!
  • Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію! Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію!
  • Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів! Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів!

Класична робуста з Африки. Міцний, гіркий смак з країни де робуста виростає в дикому вигляді. Суха традиційна обробка. Окрім арабіки, Уганда експортує велику кількість робусти, будучи одним з найбільших виробників робусти в світі. Робуста набагато менш вибаглива рослина, ніж арабіка, і вона зростає в природно дикоростучому вигляді в Уганді на відміну від арабіки, яка була привезена туди європейцями на початку 20-го століття. Плато північніше і західніше озера Вікторія основний район вирощування робусти. Серед вирощуваної робусти можна виділити два найпопулярніших ботанічних різновидів Нганда і Еректил Угандійська робуста буває тільки сухої обробки, тобто НЕ митої і експортується за наступними категоріями в залежності від розміру і кількості дефектів: Screen 18, Screen 15, Screen 12 (чим більше Screen тим крупніше зерно) і BHP. Уганда - невелика африканська країна, розташована біля витоків річки Ніл. Якби не високі гори уздовж західного кордону і гори Елгон на східному, кенійському кордоні, то клімат в цій екваторіальній країні, розташованій далеко від моря, був би через спеку непридатний для вирощування арабіки але високі гори, проте, дозволяють навіть на екваторі вирощувати арабіку, правда, під тінню інших плодоносних дерев. Угандійська кавова галузь пережила важкі часи націоналізації кавових плантацій і інших соціалістичних експериментів після проголошення незалежності Уганди в 1962 році. За часів правління Іді Аміна більше 300 000 чоловік були вбиті від рук влади і практично все нескорене населення було змушене тікати з країни через репресії. У 1991 році почалася деяка лібералізація економіки в цілому і сільського господарства зокрема. На сьогоднішній день практично вся кава вирощується на дрібних фермах розміром до 2,5 гектара. Однак слід зазначити, що в результаті сприятливих кліматичних умов в Уганді збирається як правило два врожаї на рік. За оцінкою угандійської влади близько півмільйона дрібних господарств виробляють 97% врожаю. Сьогодні держава в особі UCDA (Uganda Coffee Development Authority) лише контролює експорт кави і його експортну класифікацію.

Характеристики

Вага
240g

Можливо вам також сподобається

13 інших товарів в цій категорії: