Львівський шоколад by Brenton
  • Львівський шоколад by Brenton

Шоколад чорний вищий гатунок 68%

38,00 ₴
без ПДВ
  • Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо! Кожен день покращуємось завдяки Вам! Дякуємо!
  • Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію! Стараємося як найшвидше доставити Вам ваше замовлення, щоб Ви завжди отримували найсвіжішу та найякіснішу продукцію!
  • Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів! Завдяки програмі лояльності, у Вас є можливість не тільки економити але й отримувати ще більше подарунків та бонусів!

Не дарма говорять, що Львів – місто королів, кави та шоколаду. Багато років тому, коли львів’яни тільки куштували перші «шоколади» і у місті працювала лише одна цукерня, молодий майстер звернув увагу на те, що навпроти його вікон продавала квіти симпатична молода дівчина. Вона була привітна з перехожими, але ніколи на її обличчі не з’являлося посмішки. Якось він вирішив підняти їй настрій та виніс філіжанку гарячого шоколаду. Спробувавши його, дівчина тільки сказала, що цей напій дивний і занадто гіркий.

Це настільки засмутило майстра, що наступні кілька місяців він працював над новим рецептом чорного шоколаду, який буде подобатися кожному. День за днем шоколадник експериментував з пропорціями, компонентами та формами, а йдучи увечері додому повз ратушу та нерухомих левів, перебирав у голові варіанти, як зробити смак м’яким і водночас насиченим. В один із літніх днів він нарешті насмілився  пригостити дівчину уже шматочком ласощів, щоб та знову спробувала його творіння.

Майстер затамував подих, а квіткарка, ледь відкусивши шматочок, заплющила очі й усміхнулася, певно згадуючи найніжніші почуття. З того часу до юнака на львівську каву з чорним шоколадом заходило ледь не все місто. У Львові почали з’являтися інші майстри – старі вулички поступово наповнилися запахом шоколаду і кави. З часом старовинний рецепт, що так вразив дівчину був загублений. Ніхто не міг відтворити того смаку…

Кілька років тому, перебираючи непотріб на горищі старого будинку, було знайдено давній згорточок паперу з рецептом чорного шоколаду, і можливо він би залишився непоміченим, якби ми так не любили ці ласощі. Саме за цим рецептом і виготовляється «Львівський шоколад»…

Характеристики

Вага
100g (± 10g)

11 інших товарів в цій категорії: